SONY NWZ-B162FB

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1624874/sony-nwz-b162fb.jpg

    0

Nový designově atraktivní kvalitní MP3 přehrávač od SONY nabízí plný a bohatý zvuk díky funkci zvýraznění basů (BASS BOOST), která je doprovázena trendy červeným blikajícím osvětlením (Power Illuminator). Funkce rychlonabíjení - 3 minuty nabíjení je až 90 minut přehrávání. Výdrž baterie až 18 hod. Vestavěný USB port »

Recenze SONY NWZ-B162FB

Filip Mp3 je dobrá má kvalitní zvuk i přehrávání...líbí se mi aplikace zappin i celkový design.Jsem spokojený i s držákem na mp3. Bohužel mě se opakovaně a bezdůvodně zasekává tak že ji musím restartovat a do jde velice těžce vzhledem k malé dírce na restartování..Asi ji budu muset reklamovat

štěpánka klip pro připnutí na bundu. vzhled snadno pochopitelné ovládání (jsem elektrotechnický a počítačový nevzdělanec) výdrž baterie. cena Je to můj první výrobek tohoto typu, takže mne překvapilo dobíjení pouze přes USB, takže dobití na dovolené bez dokoupení nějakého adaptéru bude asi problém. sluchátka jsou úplná katastrofa, moc se mi lípí, ale v uších vůbec nedrží a jak jsem zjistila má s tímto typem problém většina mých známých. Nakonec používám od Vietnamců za 40 Kč, která jsou designově úplně nemožná, mají moc dlouhý kabel bez možnosti zkrácení a uchycení, ale jsou funkční a drží.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 70%

(2 recenze)