SENCOR SFP 5960 SQUARE

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1769705/sencor-sfp-5960-square.jpg

    0

MP3/MP4 přehrávač Sencor SQUARE 4GB SFP 5960 MP3/MP4 přehrávač 4 GB s FM rádiem Přehrává MP3, WMA, WAV, FLAC, APE Zobrazuje video AVI, foto JPEG, text TXT 3,8 cm LCD barevný displej Vestavěné FM rádio s předvolbami Nahrávání z rádia a mikrofonu Vícejazyčné menu (ENG, CZ, SK, H, PL) USB 2,0 interface, funkce USB disku »

Recenze SENCOR SFP 5960 SQUARE

Rostislav Kittler Vše funguje tak jak má... spokojenost

mirumbura Přístroj jsem jednou zapla, vypla a už nezapla

LJ Malý rozměr, celkem dobře hraje, ale s jinými sluchátky Ovládací tlačítka, musí i vícekrát zmačknout. Na slunci i při zastínění špatně čitelný displej. Zkoušel jsem jen přehrávání hudby. Na dovolené místo telefonu (abych o tel. na pláži nepřišel) ideální.

Hana Vítová - cena - velikost - výdrž baterie - jednoduchost - menší vada v podsvícení displeje (jeden roh svítí podstatně víc než zbytek) - video se nepřehrává a hlásí chybu, i když ho zkonvertuju přes program, který je na přiloženém CD - u větších hudebních souborů (cca nad 10 MB) se občas sekne (chvíli trvá, než to začne hrát, pak už je to OK) - nekvalitní sluchátka (ale s tím se u přístroje tohoto typu a ceny tak nějak počítá, že si člověk bude muset pořídit jiná)

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 70%

(4 recenze)