PROLINE PL20

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1647935/proline-pl20.jpg

    0

Stylový kompaktní MP3 přehrávač s podporou prohlížení obrázků a rádiovým tunerem. Podporuje přehrávání MP3, WMA, JPEG, BMP a MTV souborů. Nechybí mu ani oblíbený rádiový tuner, který vám umožní poslouchat libovolnou rádiovou stanici ve chvíli, kdy vás vaše sbírka videí, obrázků a MP3 souborů omrzí. Přehrávač je možno »

Recenze PROLINE PL20

Uve Tato fialová krabička splňuje to, co jsme od ní čekali. Syn je spokojený, byl Ježíškem vyslyšen. V solidní ceně je zahrnuta i paměťovka. Delší doba prvního nabití, ale to je asi u každého takového přístroje.

petakmin Spokojená jsem se vším, hlavně že výrobek je baz vady, ne jako se to stalo u jiného prodejce :D Zatím jsem na nic nepřišla :D

Vejsi Návod i menu přístroje v češtině. Snadné ovládání. -

Barbora Spokojenost se vším, kromě sluchátek. Dcera maximálně nadšená, perfektní, že kt omu byla i paměťovka zdarma. Spokojenost i s tím, že zde byla možnost i celoživotní záruky. Sluchátka, hrají potišeji, takže pokud poslouchá mp3 v autě, neslyší pořádně hudbu. Ale to napraví nákup nových sluchátek.

DATART mp3 má pouze přehledný dispej,ale to je vše. Tlačítka mají dlouho odezvu občas nereagují,celková nespojenost,příště už bych si tuto značku nekoupila.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 72%

(5 recenzí)