PROLINE KLIP

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1521130/proline-klip.jpg

    0

Praktický miniaturní MP3 přehrávač bez displeje, který je vhodný zejména pro sportovní aktivity. Disponuje vnitřní pamětí o velikosti 2GB. Protože se dá k počítači připojit pomocí klasického rozhraní USB (mikro USB) je vhodný také např. pro zálohování či přenos souborů mezi více počítači. Celá přední strana je »

Recenze PROLINE KLIP

Slartibartfast Hodně muziky za málo peněz - s nutnými omezeními. Bez displeje nevyhledáš skladbu - můžeš jen převíjet jako starého walkmana. A sluchátka si rovnou kup pořádná - tyhle špunty jsou jak k rádiu za 50,- u Vietnamců. Ale s opravdovými sluchátky to pak hraje jako býk - co do kvality, volume ti hlavu nerozdrtí. A výdrž baterky je špičková - když si hraješ potichu. Nabíjí se z PC, nabíječka není a chybí, když jsi týden z domova. A s klipsem si moc nehraj, nebo to ulomíš! ten display tomu chybí - až to klekne, koupím si něco pořádnýho s pořádným klipsem (to je dobrá vychytávka, bohužel křehká)

Renata Ovládání a manipulace je velmi jednoduchá. Je lehoučký a člověk o něm ani neví. Při prvním sbíhání prudkého kopce se mi skřipec bohužel rozpadnul. Není dostatečně pevný, aby udržel větší otřesy.

Jerry se vším nemám výhrad

alina s velikostí a rychlou dodávkou často se musí restartovat

Jana naprosto super, poměr kvalita - cena úžasný -

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 80%

(10 recenzí)