MPMAN MPUB555 4 GB

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2727620/mpman-mpub555-4-gb.jpg

    0

Mpman MPUB 555 představuje kvalitní MP3 přehrávač, který se může pochlubit extra malými rozměry a tím i snadnou přenositelností. Tento model má 4GB interní paměť, na kterou si můžete nahrávat své oblíbené hudební skladby. Mezi podporované soubory patří MP3 a WMA formáty. Pomocí USB konektoru můžete přístroj připojit k »

Recenze MPMAN MPUB555 4 GB

Zdeňka Hanáčková Jsem spokojená s designem přehrávače, displejem a možností přímého připojení USB, kvůli tomu jsem si ho vybrala. Při nákupu v e-shopu bylo uvedeno, že výrobek obsahuje cituji "dobíjecí lithium baterie z PC přes USB" přičemž obsahuje pouze běžnou alkalickou baterii. Dále jsou k přehrávači sluchátka, pře které slyšíte max. jakýsi zvuk, ne však hudbu. Musela jsem si koupit jiná sluchátka, tyto bych nepřibalila ani k telefonu!!! Ovládání také není úplně jasné a intuitivní, ale na to se dá asi zvyknout. Nejsem notorický stěžovatel, proto jsem ani výrobek nevracela. Když už se ale ptáte tímto dotazníkem, musím konstatovat, že jsem hodně zklamaná...

Neznámý dobrá výdrž (poslech hudby na aku 850mAh 17 hodin) ovládání

Milan Ideální na výlety, člověk si může vzít náhradní baterie Nešťastně umístěné tlačítko pro nahrávání.

Honza P Výrobek jsem si vybral z jednoho jediného důvodu. Je na AAA baterii a má skvělou výdrž. Ovládání je poměrně jednoduché, přesně jako na starých mp3. není to jako moderní přehrávače, nebo pouštění z muziky z mobilu. Každopádně pro ty, co chtějí poslouchat muziku a neřešit nabíjení baterky je ideální. Pěkný vzhled, příjemný povrch, dobrá velikost, objímka na zavěšení Ovládání je opravdu jak na starých mp3, naprosto jednoduché, když si chcete vybrat jiné album tak musíte buď překlikat, nebo zastatvit muziku a vlézt do menu. Sluchátka jsou fakt ubohý, myslím, že by se vůbec nemuseli dodávat, pokud výrobce nechce přiložit kvalitní.

+ Přidat hodnocení