iRiver Astell&Kern AK100 32 GB

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2670031/iriver-astell-kern-ak100-32-gb.jpg

    0

MP3 přehrávač Iriver AK100 32GB Black Astell&Kern - dokonalý přenosný Hi-Fi audio systém Přehrává skladby v kvalitě studiového záznamu (MQS) Produkuje jasný a čistý zvuk pro opravdové milovníky věrné reprodukce Podporuje bezeztrátovou kompresi FLAC s rozlišením 24 bitů / 192 kHz Používá jeden z nelepších »

Recenze iRiver Astell&Kern AK100 32 GB

Jaromír Zvuková kvalita super, mám sluchátka sennheiser HD 800 a přehrávač zvládá...Flac je oproti mp3 slyšet. Oproti Cowon J3 nízká výdrž baterie a celková pomalost přístroje. Navíc pomalé kopírování dat do přístroje... Ale vyvažuje nekompromisní zvuková kvalita. Za 9700 Kč skvělá cena, za cenu 16000Kč je to nesmysl...

Ivo Opravdu skvělý zvuk, je třeba pořídit sluchátka, které to využijí. Například Datart žádné takové nenabízí. není k zařízení český návod, respektive přiložený návod je pro kočku. Na netu se dá stáhnout v angličtině, ale nebude Vám to moc platný. Například obrázky k ovládacímu sw vypadají zcela jinak než upgradovaná verze iRiver plus 4. Zatím jsem prostě to ovládání nepochopil. Když se pokusím vytvořit playlist ze všeho , což je asi jediný způsob jak to ovládání zpřehlednit, tak se zasekne. iPad, je z tohoto pohledu mnohem více frendly.

borek Info pro ty co si AK100 propojí s BT repro - ze začátku to vypadalo že nejde přes AK100 na BT repro ovládat hlasitost - jde to, jen stupnice hlasitosti je dost "jemná" takže musíte dostkrát otočit knoflíkem než to poznáte. Koupil jsem si k tomu Repro Sony SRS-BTX500 a jsem spokojen - poslouchám rock a pod. Trochu mne překvapilo jak se AK100 zahřívá a taky má pomalejší náběh při zapnutí - ale to asi bude dáno velkou kapacitou paměti.

+ Přidat hodnocení