Emgeton S3CULTRED

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1768201/emgeton-s3cultred.jpg

    0

3D domácí kino: NEMěnič disků: NECelkový výkon RMS (W): 10Konfigurace reprosoustavy: 2.0Přehrávaná média: USB flash diskPodporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity)Konektory scart: 0USB : ANOOptické vstupy: 0Koaxiální vstupy: 0LAN (Ethernet): NEDV vstup (I.LINK (IEEE): NEBluetooth: »

Recenze Emgeton S3CULTRED

jarda Cult S3 mě potěšil svým výkonem a především kvalitou reprodukce.Na rozměry přístroje i jeho cenu je nečekaně dobrá.Pochlubil jsem se vnoučatům/a mám jich 6/ a u nich se projevila závist.Jsem ale důchodce,tak možná až příští Ježíšek. Kdo by chtěl malý a dobrý přehrávač,ať neváhá.Baterie vydrží 7-8 hodin. Provoz je možný i bez baterie při napájení nabíječkou. Vřele doporučuji . Jako snad jedinou připomínku vidím nutnost při každém použití rádia jeho naladění.Je to ale otázka chvilky.

Malý Bobeš + dobrá cena + na tak malé rozměry slušný zvuk vč. basů i výkon + vícero vstupů (USB, SD, line in) + slušný příjem rádia (je nutné připojení kabelu line, který slouží jako anténa) + lehce přenosné + překvapivě dlouhá doba provozu na akumulátor - nepřehlednost při přehrávání souborů přes USB i SD, soubory jsou seřazeny za sebou, lze přeskakovat o jednu pozici vpřed či vzad - pochopitelné při absenci displaye, nepraktické při přehrávání delších souborů, např. mluveného slova

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 80%

(2 recenze)