Emgeton E8 Cult 4 GB

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1334716/emgeton-e8-cult-4-gb.jpg

    0

Interní paměť GB: 4 Typ paměti: flash Podporované paměťové karty typ karty: microSD,microSDHC Přehrávané formáty: APE,AVI,BMP,FLAC,JPEG,MP3,WAV,WMA Úhlopříčka displeje ": 1.8 Rozlišení displeje bodů: 128 x 160 Barevný displej: ANO Dotykový displej: ne Tuner: digitální Přehrávání videa: ANO Diktafon: ANO »

Recenze Emgeton E8 Cult 4 GB

votas - malé rozměry, ideálně malý, přesto dost velký na pohodlné ovládání - možnost rozšíření o SD kartu - rychlé jednoduché ovládání - super poměr cena - kvalita - některé funkce pro přehrávání nejdou použít přímo u reprodukce hudby, ale musí se nastavovat přes menu a změny jsou trvalé, pak se musí změnit opět přes menu, např. náhodné přehrávání, equalizér atd.

Ondros Naprosto úžasná výdrž baterie. Na to, že nabízí dlouhou dobu přehrávání, 4GB v základu a i slot na další kartu není přehnaně drahý.. Neřadí interprety dle abecedy. Tlačítko pauzy je z boku a někdy je těžké ho rychle nahmatat.

Salome Líbí se mi ovládání Batrie nevydrží , tak dlouho jak uvádí výrobce. Filmy mi přehrát nejdou , asi je mám ve špatném formátu

Dejw téměř se vším jediné co my na vyrobku nevyhovuje jsou sluchátka špatně sedí v uších

Luboš nemám žádné výhrady zatím o ničem nevim

+ Přidat hodnocení více...