Emgeton CULT X9 Fitness

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1581178/emgeton-cult-x9-fitness.jpg

    0

MP3 přehrávač stříbrno-zelený, MP3/ WMA/ FLAC/ APE/ WAV/ TXT, digitální záznamník, 1.5" TFT, USB 2.0, Li-Pol, sluchátka Emgeton E6C. MP3 přehrávač značky EMGETON CULT X9 Fitness je vynikajícím společníkem pro fitness. Konstrukce je velice lehká s odnímatelným klipem, pro připevnění k oděvu během sportovních »

Recenze Emgeton CULT X9 Fitness

sisis72 Lze připnout na oblečení při běhání Sluchátko jsou obyčejná, ne jako na obrázku, takže nedrží při běhání v uších.

Martina Nejvíc oceňuji sluchátka - jsou super - drží! Klip na zachycení např.na opasek je dobrá věc. Samozřejmě o baterka a (pro mě) dostatečná kapacita. Minus dávám rádiu - šumí a i na ovládání si člověk musí zvyknout - joystick není dobrá volba.

Honza Lehkost a malé rozměry umožňují snadnou manipulaci. Není u toho nabíječka na baterku která se musí dokoupit za ne malou částku!

Qvin Dobrá výdrž a snadá práce se soubory v PC. Olvádání joystikem při pohybu v menu. Neskutečně malé písmo. Nad jednu dioptrii nemáte bez brýlí šanci.

Berry Snadné intuitivní ovládání Pro fitness aktivity naprosto dostačující S poměrem ceny a výkonu jsem byla velmi příjemně překvapena Zvuk se sluchátky E6C byl perfektní Bylo mi vydáno zboží s obyčejnými černými sluchátky bez označení a ne bílými s označením Emgeton E6c, které jsou i na obrázku a v popisu zboží, vzhledem k tomu, že jsem v recenzi již četla o tomto klamání zákazníků, jsem rozbalila hned v prodejně a na sluchátka upozornila, načež došlo k výměně.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 73%

(20 recenzí)