Emgeton CULT X8

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1493562/emgeton-cult-x8.jpg

    0

MP3 PŘEHRÁVAČ EMGETON CULT X8 - 4GB Nechte své uši a oči rozhodnout za vás! CULT X8 je vyjímečný hudební přehrávač vyrobený s jednoho kusu odolného kovu, který Vás ohromí nejen svým stylovým designem, ale i nejvyšší kvalitou zvuku. Bezstarostný zážitek při poslechu hudby na cestách zajistí kvalitní Li-Pol baterie z »

Recenze Emgeton CULT X8

Miloš Velmi dobrý poslech hardheavy, metalu...., ale se sluchátky od jiného výrobce. Zabarvení zvuku se sluchátky emgeton, ruční nastavení ekvalizéru nepomůže. Jak říkám jsou potřeba jiná sluchátka na poslech rcku.

Kosta Hraje bezva a přehraje i flac Vše OK

JaCh Jednoduché ovládání, výdrž baterie Kvalitní sluchátka, co se týče zvuku, avšak po několika dnech se u přechodu z konektoru na ohebnou část sluchátek přerušil jeden vodič, takže hraje jen jedno sluchátko, po náhodném manipulování s káblíkem (do určité polohy) hrají obě. Budu muset koupit nová sluchátka.

FoFo Dobré provedení vzhledu. Má 4GB paměť, co je pro mě ideální. A za tu cenu? No nekupte to. Já to koupil a spokojenost velká. Když přístroj připojím k počítači, tak trvá delší dobu, než se začne nabíjet.

midloch kvalita zvuku,výdrž baterie malý,nepřehledný,špatně čitelný displey v základním balení není síťová nabíječka

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 77%

(7 recenzí)