Cowon iAudio X7 / 120GB

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1469370/cowon-iaudio-x7-120gb.jpg

    0

Interní paměť (GB): 120 Typ paměti: HDD Podporované paměťové karty / typ karty: nepodporuje paměťové karty Přehrávané formáty: APE; ASF; AVI; DivX 3; DivX 4; DivX 5; FLAC; JPG; MP3; OGG; WAV; WMA; WMV Úhlopříčka displeje ("): 4.3 Rozlišení displeje (bodů): 480 x 272 Barevný displej: ANO Počet barev displeje: 16,7 »

Recenze Cowon iAudio X7 / 120GB

TomTom Velká výdrž baterie,celkové zpracování - jednoduchost ovládání. Skvělý displej s možnostmi přispůsobeni dle vlastních nároků a nálady. Chtělo by to nějaký stojánek,např. při přehrávání videa scháníte něco o co by bylo možno přehrávač opřít. (přeci ho nemůžete držet stále v ruce) Takže stojánek opravdu chybý.

Jirka Rozhodl jsem se zakoupit MP3-4 přehrávač,který by mi umožnil: 1.-přehrávánívidea(AVI) 2.-měl rozšiřitelnou,případně velkou kapacitu paměti 3.-KVALITNÍ(!!!)FM tuner. 4.-možnost propojení s TV obyč. A/V výstupem Po vyzkoušení jistého MP4 přehrávače s malým displejem jsem zjistil, že takovéto zařízení ke sledování videa, bez možnosti propojení s TV obyčejným A/V výstupem je úplně k ničemu!!! Sečteno podtrženo - na trhu jsem, krom tohoto výrobku neobjevil téměř nic, co by splňovalo tyto požadavky.(varuji před Sencor SPV 4430-úděsnější FM tuner jsem ještě nezažil-prakticky nefunkční) Závěr: vynikající zvuk-opravdu rozsáhlý sortiment možnosti úprav.(použity sluchátka Koss Mirage)Při práci s MP3,AVI(složky,soubory-práce s nimi) lze z uživatelského menu navolit téměř vše na co si lze vzpomenout.Přístroj vzhledem k velké kapacitě paměti poslouží vlastně jako "přenosná-cestovní AVI,MP3 databanka".Při velikosti displeje,takový jaký je, se dá na video s "odřenýma ušima" celkem s úspěchem i dívat !! Do kapsy u oděvu na chůzi a na kolo samozřejmě moc není-velikost a váha. Další funkce jako: kreslení,pozn.blok,prohlížeč textů mi v době "geniálních mobilů" přijdou až zbytečné-ale budiž.Ovládání hlasitosti-plynulé,jemně až do ztišení-prakticky není potřeba mít na sluchátkách přídavnou regulaci hlasitosti.Nutno dokoupit propojovací A/V kabel-nikde jinde než v int.obchodě plus pošt poplatky: 600-650 Kč!!! Nehoráznost-přístroj poměrně drahý-v balení mohl být dodán!!!! Konektor na přístroji se mi zatím nepodařilo identifikovat-sehnat kabel jiný,levnější,případně si ho vyrobit- je to nějaká specialita COWON. Přehrávač používám cca.1 měsíc.S výdrží baterií spokojen.Kvalita, zpracování,celkový dojem a to,co jsem od tohoto výrobku očekával - zatím,a snad i nadále-velmi spokojen. Pro: -velké vnitřní paměťové médium - HDD 120 GB -citlivý a kvalitní FM tuner !!! -možnost propojení s TV obyčejným kompozitním A/V výstupem !!! - fce Sleep 10-120 min. - velký display - velký display Proti: závažného - nic,snad jen drobnosti: -nestandartní výstupní konektor na přístroji USB-A/V -v této cenové relaci(ne zrovna nejnižší) by FM tuner mohl mít RDS -balení neobsahuje propojovací A/V kabel !!!

mordor výrobek splňuje veškerá moje očekávání, na trhu podle mého názoru nemá konkurenta absolutně nic

lapenga zvuk nic

+ Přidat hodnocení