Apple iPod Touch 8 GB

  • https://image.srovname.cz/cz/500/51057/apple-ipod-touch-8-gb.jpg

    0

iPod touch 8GB - black Nejpokročilejší technologie ve službách zábavy. Všechny naše nejvyspělejší funkce jsme aplikovali do přehrávače iPod touch čistě pro zábavu. Podělte se s přáteli přes FaceTime o hezké okamžiky. Natáčejte video ve vysokém rozlišení nebo hrajte hry na obrazovce iPodu s nejvyšším rozlišením v »

Recenze Apple iPod Touch 8 GB

petr o "jabkových" produktech netřeba psát nic nového. protože svůj mobil využívám většinou opravdu jen jako mobil a jsem s ním spokojen, je ipod dokonalým mobilním komunikátorem se všemi známými přednostmi: top displej a celkové zpracování / bezkonkurenční apple aplikace apple se nenamáhá přiložit žádný návod

Mr.F* Neomezený výběr aplikací z AppStore, Výborný retina displej, i přes horší kvalitu fotek- přítomnost fotoaparátu, iTunes, přehledný operační systém iOS a mnoho dalšího. Snad pouze zadní kryt náchylný na poškrábání.

pidigota Nepopsatelně dobré zařízení z pro všestranné účely. Skvělý design a skvělí iOS :-) Snadno poškrádbatelný zadní kryt.

T-Boy Všechno co jsem od něj čekal, splnil. iTunes a výdrž baterie by mohla být vetší.

Lancelot Lovejoy jednoduchá obsluha, konečně fotoaparát, i když mohl být v lepší kvalitě. slabší výdrž baterie, Přibalené sluchátka jsou sice o trochu lepší než v předchozí generaci, ale stejně mohli být o moc lepší.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 95%

(16 recenzí)