Apple iPod touch 64GB

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1767278/apple-ipod-touch-64gb.jpg

    0
  • http://ocostrava.cz/images/ocostrava.cz/90508637/90508637.jpg

iPod touch 64GB - white Nejpokročilejší technologie ve službách zábavy. Všechny naše nejvyspělejší funkce jsme aplikovali do přehrávače iPod touch čistě pro zábavu. Podělte se s přáteli přes FaceTime o hezké okamžiky. Natáčejte video ve vysokém rozlišení nebo hrajte hry na obrazovce iPodu s nejvyšším rozlišením v »

Recenze Apple iPod touch 64GB

Michal Už jsem si prošel časy s mp3 přehrávačem, i mp4 s možností přehrání videa mám. ale iPod touch je něco co se bude velmi těžko překonávat. Znám zaryté tváře, které na apple nadávají, podle mě je to proto, že to sami nemají. iPod má precizní provedení, nádherně tenký a nádherně lehký. Ten retina display je fakt bomba, ať jsou to fotky nebo video, obraz je tak ostrej, že sem na to poprvý zůstal zírat.... Jsem sice technicky zdatnej, ale myslím, že bych nebyl sám kdo by ocenil příručku v češtině, a hlavně návod jak nakupovat na app store a podrobnější popis tohoto procesu.

Radek - kvalita zpracování - velmi dobrý zvuk - absence návodu k českému menu

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Apple iPod touch 64GB

Filtrovat:

Hodnocení produktu 90%

(2 recenze)
  • Už jsem si prošel časy s mp3 přehrávačem, i mp4 s možností přehrání videa mám. ale iPod touch je něco co se bude velmi těžko překonávat. Znám zaryté tváře, které na apple nadávají, podle mě je to proto, že to sami nemají.

  • iPod má precizní provedení, nádherně tenký a nádherně lehký. Ten retina display je fakt bomba, ať jsou to fotky nebo video, obraz je tak ostrej, že sem na to poprvý zůstal zírat....